1 |
Caves Beach SLSC |
Caves Yellow
|
Oliver Kleyn, Luke Warzecha, Samantha Bryant, Samantha Hallett
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Thirroul SLSC |
Newcastle Beaches
|
Stephen Cook, Kyle Wood, Kyle Mathiesen, Jayden Keys
|
Heat 2 |
0 |
|
1 |
Williamstown Swimming and LSC (Inc.) |
Team A
|
Abby Esdale, Calum Dickson, Alastair Thomas, Erin Damen
|
Heat 3 |
0 |
|
1 |
Alexandra Headland SLSC |
Team A
|
Sonita Leng-cole, Timothy Minett, Emma Partington, Marius Braaten-Pow
|
Heat 4 |
0 |
|
1 |
Kirra SLSC |
Team A
|
Benjamin Domeracki, Isaac Nation, Sophie Clemson, Belinda McAuliffe
|
Heat 5 |
0 |
|
1 |
Kirra SLSC |
Team C
|
Joshua Clemson, Leah Sheldrick, Mark Sheldrick, Charlee Taylor
|
Heat 6 |
0 |
|
1 |
Frankston LSC |
Team A
|
Marco Kelsall, Robert Basford, Brooke Collins, Michael Jacobsen
|
Heat 7 |
0 |
|
2 |
Bondi Surf Bathers LSC |
LOIQ
|
Ashleigh Breaden, Bradley Ellison, Thomas Wetula, Alexandra Ayscough
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
South Maroubra SLSC |
DAW
|
William Shaddock, Laurie Golsby, Amelia Ryder, Maddison Rath
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Alexandra Headland SLSC |
Team B
|
Gareth Evans, Samantha Thornton, Trent Cannon, Amy Miller
|
Heat 3 |
0 |
|
2 |
Dicky Beach SLSC |
Team B
|
Reagan Campbell, Samuel Smith, Baxter Moles, Charlotte Watson
|
Heat 4 |
0 |
|
2 |
Miami Beach SLSC |
Team B
|
Isaac Henwood, Benjamin Fields, Dylan Chapman, Karlisha Thorpe-Martin
|
Heat 5 |
0 |
|
2 |
Mullaloo SLSC |
Team A
|
Robbie Payne, Megan Bulley, Joshua Bull, Ayden Bartle
|
Heat 6 |
0 |
|
2 |
Kurrawa SLSC |
Team D
|
Liam Christie, Kaan Karadag, Simone Van Eck, Benjamin Gerry
|
Heat 7 |
0 |
|
3 |
Barwon Heads/13th Beach SLSC |
Team A
|
Ryan Wilson, Jake Pownall, Ruth Healy-McFarlane, Zoe Campbell
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
North Cronulla SLSC |
Team A
|
Matthew Anders, Corey Lewis, Lillian Hassett, Louis Sobb
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
Miami Beach SLSC |
Team A
|
Zachary Henwood, Oliver Henwood, Samuel Cali, Shakayla Thorpe-Martin
|
Heat 3 |
0 |
|
3 |
Terrigal SLSC |
Show us your cans
|
Annalise Jones, Joshua Stephens, Charlie Phillips, Georgia Moy
|
Heat 4 |
0 |
|
3 |
Williamstown Swimming and LSC (Inc.) |
Team C
|
Sophie Doro, Christian Aquila, Shaun Leith, Antonia Rayner
|
Heat 5 |
0 |
|
3 |
Kiama Downs SLSC |
Black
|
Bradley Honey, Blair Joynson, Sienna Camilleri, Ella Cleal-Cook
|
Heat 6 |
0 |
|
3 |
Kawana Waters SLSC |
Team C
|
Ryan Gaylard, Aimee-Leigh Domio, Karlee Bryant, Chris Lowe
|
Heat 7 |
0 |
|
4 |
Queenscliff SLSC |
Selossauges
|
Andrew Selosse, Jake Williams, Mary-Ann Heaney, Jonathon Shaw
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Miami Beach SLSC |
Team C
|
Harrison Henwood, Janita Henwood, Gabriel Sobczyk, Tayah Cooper
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Queenscliff SLSC |
Willy Wagglers
|
Jade Larach, Elliot Yandle, Harry Yandle, Alicia Robledo
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Kurrawa SLSC |
Team A
|
Lisa Webber, Isabella Coyle, Curtis Sealy, Marten Schumacher
|
Heat 3 |
0 |
|
4 |
Elwood LSC |
Team D
|
Samantha Davis, Tahli Langborne, Joel Hosken, Finley Raaymakers
|
Heat 4 |
0 |
|
4 |
Kurrawa SLSC |
Team E
|
Jonathan Hagan, Oliver Van Eck, Isaac Mitchell, Acacia Edser
|
Heat 5 |
0 |
|
4 |
Nobbys SLSC (NSW) |
Foster
|
Samuel Foster, David Martin, Amy Phillips, Briana Deeks
|
Heat 6 |
0 |
|
4 |
South Maroubra SLSC |
CM
|
Rachelle Mccarthy, Marshall Lines, scott Hobday, Joao Pedro De Jesus Jorge
|
Heat 6 |
0 |
|
4 |
Kirra SLSC |
Team B
|
Aurah Allard-Delahunt, Ella Kinneally, Eli Clemson, Joel Kinneally
|
Heat 7 |
0 |
|
5 |
Kirra SLSC |
Team F
|
Shiloh Young, Connor Buhk, Brayden Armour, Kaitlin Dale
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Barwon Heads/13th Beach SLSC |
Team D
|
James Terrance, Sean Cummins, Darcy Cummins, Georgia McKinnon
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
South Maroubra SLSC |
2.Os
|
Alexander Shaddock, Nicholas Pavlakis, Tara Georgas, Abby Graham
|
Heat 3 |
0 |
|
5 |
Kiama Downs SLSC |
Gold
|
Jeremy Kevill, Jacob Black, Rhianna Kevill, Aaron Commins
|
Heat 4 |
0 |
|
5 |
Broadbeach SLSC |
Team B
|
Callum Tuohy, Paul Spajic, Paul Ryan, Prue Tuohy
|
Heat 5 |
0 |
|
5 |
Point Lookout SLSC |
Team A
|
Matthew Whelan, Jordan Roberts, Lilly Morris, Elizabeth Muller
|
Heat 7 |
0 |
|
6 |
Sunset Beach NZ |
AH (NZ)
|
Anton Baptist, Hogan Shrimpton, Hayley Rewi, Jemima Ferrier
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
Sunset Beach NZ |
SM (NZ)
|
Taylor Shrimpton, Shane Edwards, Mark Edwards, Caitlin Stuart
|
Heat 3 |
0 |
|
6 |
Kirra SLSC |
Team E
|
Hayden Lewis-Fox, Harrison Sheppard, Noah Peluso, Shayna Cassone
|
Heat 4 |
0 |
|
6 |
North Burleigh SLSC |
Team B
|
James Symons, Taylor Macdonald, Jessica Barry
|
Heat 5 |
0 |
|
6 |
Kawana Waters SLSC |
Team B
|
Scott Brydson, Ashleigh Domio, Damian Collins, Michelle Collins
|
Heat 6 |
0 |
|
6 |
Caves Beach SLSC |
Caves White
|
Sarah Lang, Evan Ricketts, Taylor Bryant, Mitchell Lobston
|
Heat 7 |
0 |
|
7 |
Broadbeach SLSC |
Team A
|
Courtney Elsmore, Timothy J Burgess, Chris Spajic, Ashley Pade
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Point Lookout SLSC |
Team D
|
Gemma Price, Cody Jensen, Harry Edwards, Katie Price
|
Heat 2 |
0 |
|
7 |
Kiama Downs SLSC |
Red
|
Nathan Foster, Kirsty Honey, Aidan Hazell, Jordan Dusmanovic
|
Heat 3 |
0 |
|
7 |
Mullaloo SLSC |
Team E
|
Bailey Cheshire, Taj Hawke, Alexander Upston, Ryan Stacey
|
Heat 4 |
0 |
|
7 |
Alexandra Headland SLSC |
Team D
|
Alicia Baird, William Baird, Mitchell Pickering, Joel Munroe
|
Heat 5 |
0 |
|
7 |
Williamstown Swimming and LSC (Inc.) |
Team D
|
Claire Walton, Alexander Walton, James Aquila, Kyalla Happ
|
Heat 7 |
0 |
|
8 |
Elwood LSC |
Team B
|
David Rylance, Angela Montebello, Dylan Griffiths, Ross Marriner
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
Scarboro SLSC Inc |
Blue
|
Angus McMillan, Lucie Jones, Cooper Allin, Hannah Plummer
|
Heat 2 |
0 |
|
8 |
North Cronulla SLSC |
Eaton
|
Lucy Green, Kate Janssen, Joel Eaton, Curtis Cameron
|
Heat 3 |
0 |
|
8 |
Barwon Heads/13th Beach SLSC |
Team C
|
Thomas Lenehan, Lars Ralph, Stephanie Dimitrio, Jenna-Rose Sheehan
|
Heat 5 |
0 |
|
9 |
Ocean Grove SLSC |
Team A
|
Emily Bambrook, James Sampson, Nicholas Giblin, Oliver Sullivan
|
Heat 3 |
0 |
|